Praktyki terenowe studentów II roku licencjatu

13 czerwiec 2019

W dniach od 23 do 30 maja 2019 studenci II roku licencjatu uczestniczyli w praktykach terenowych mających na celu zapoznanie ich ze specyfiką i rolą think tanków w Polsce oraz badaniem metodologii pracy muzeum narracyjnego. Odwiedzili szereg instytucji, w których Wschodoznawca z powodzeniem może zbudować swoją profesjonalną karierę - Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia, Ośrodek Studiów Wschodnich, Polski Instytut Spraw Międzynarodowych, Europejskie Centrum Solidarności, Muzeum II Wojny Światowej, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN czy Muzeum Katyńskie. Uczestniczyli w debatach z osobami decyzyjnymi, analitykami, koordynatorami projektów. Wiedzą i inspiracjami wspierała ich koordynator praktyk terenowych dr Magdalena Lachowicz.

Studenci uczestniczyli w praktykach całkowicie bezpłatnie.

01020304050607